Quantcast
środa, 10 lipca 2024

Browar Gwarno z Zakopanego z medalami w Konkursie Piw Rzemieślniczych 2023

W środę 13 grudnia 20234 r. w krakowskim Klubie Studio, odbyła się Gala Finałowa Konkursu Piw Rzemieślniczych 2023. Spośród 810 ocenionych piw zgłoszonych przez 121 browarów, Jury KPR 2023 złożone z 46 sędziów z Polski, USA, Włoch, Niemiec, Hiszpanii, Panamy, Belgii, Wielkiej Brytanii, Francji, Finlandii, Austrii, Holandii i Japonii, wyłoniło najlepsze piwo KRAFT ROKU 2023 oraz przyznało szereg innych medali i wyróżnień.


Jedna z Nagród Specjalnych trafiła do nowo otwartego miejsca w Zakopanem – Gwarno Browar i Restauracja. Browar Gwarno otrzymał nagrodę specjalną – KPR Debiutant Roku 2023 i jak na debiutanta browar z Zakopanego bardzo dobrze poradził sobie w tym konkursie zdobywając również oprócz nagrody specjalnej jeszcze dwa medale – złoto i srebro.

W kategorii American Pale Ale, Browar Gwarno otrzymał srebrny medal za piwo Gwarno APA. Natomiast w kategorii German Pils, Browar Gwarno zdobył złoty medal za piwo Gwarno Pils. Relację z tegorocznej Gali Finałowej Konkursu Piw Rzemieślniczych możecie obejrzeć poniżej.

spot_img

Piknik Olimpijski w Kościelisku

Zapraszamy na rodzinny piknik na Stadionie Biathlonowym w Kirach, który odbędzie się w sobotę, 13 lipca 2024 roku. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny....

Trójka dzieci zgubiła się w Zakopanem – odnaleźli je policjanci

Poszukiwania trójki dzieci, które oddaliły się z podwórka swojego domu w Zakopanem i samodzielnie wybrały się na drugi koniec miasta, zakończyły się sukcesem. Małopolscy...