Quantcast
poniedziałek, 1 stycznia 2024
Strona głównaAktualnościBrowar Gwarno z Zakopanego z medalami w Konkursie Piw Rzemieślniczych 2023

Browar Gwarno z Zakopanego z medalami w Konkursie Piw Rzemieślniczych 2023

W środę 13 grudnia 20234 r. w krakowskim Klubie Studio, odbyła się Gala Finałowa Konkursu Piw Rzemieślniczych 2023. Spośród 810 ocenionych piw zgłoszonych przez 121 browarów, Jury KPR 2023 złożone z 46 sędziów z Polski, USA, Włoch, Niemiec, Hiszpanii, Panamy, Belgii, Wielkiej Brytanii, Francji, Finlandii, Austrii, Holandii i Japonii, wyłoniło najlepsze piwo KRAFT ROKU 2023 oraz przyznało szereg innych medali i wyróżnień.


Jedna z Nagród Specjalnych trafiła do nowo otwartego miejsca w Zakopanem – Gwarno Browar i Restauracja. Browar Gwarno otrzymał nagrodę specjalną – KPR Debiutant Roku 2023 i jak na debiutanta browar z Zakopanego bardzo dobrze poradził sobie w tym konkursie zdobywając również oprócz nagrody specjalnej jeszcze dwa medale – złoto i srebro.

W kategorii American Pale Ale, Browar Gwarno otrzymał srebrny medal za piwo Gwarno APA. Natomiast w kategorii German Pils, Browar Gwarno zdobył złoty medal za piwo Gwarno Pils. Relację z tegorocznej Gali Finałowej Konkursu Piw Rzemieślniczych możecie obejrzeć poniżej.

spot_img

Koleją na święta do stolicy Tatr

Wznowione zostały bezpośrednie połączenia kolejowe na Podhale. Kolejne zmodernizowane stacje i przystanki zwiększyły dostępność i ułatwiły komunikację w przejazdach dalekobieżnych oraz regionalnych. PKP Polskie Linie...

Tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka poszukiwanych osób

W ciągu kilku ostatnich dni tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, niektórzy z nich byli ścigani listami gończymi. W sumie w...