Quantcast
piątek, 14 czerwca 2024

Część ulicy Spyrkówka będzie zamknięta

Urząd Miasta Zakopane poinformował, że w poniedziałek 13 listopada będzie zamknięty fragment ulicy Spyrkówka w godzinach 15:00 – 21:00. Poniżej treść komunikatu UM Zakopane.


Na odcinku od nowo powstałego ronda na drodze krajowej DK47 do zjazdu do budynku noclegowni i Sewiku. Planowane zamknięcie spowodowane jest zaplanowanym wykonaniem ułożenia ostatecznej warstwy ścieralnej z masy asfaltowej. Za wszelkie utrudnienia w ruchu przepraszamy oraz prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych robót.

Urząd Miasta Zakopane uprzejmie informuje, że w dniu 13.11.2023 r. od godziny 15:00 do 21:00 zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu polegająca na zamknięciu wlotu ul. Spyrkówka w celu wylania masy asfaltowej.

Zatem od godziny 15:00 w ramach linii komunikacji miejskiej nr 14 przystanek Spyrkówka II – PKL(dwustronny) zostanie wyłączony z obsługi, a odjazdy zostaną przeniesione na przystanek Guty Sklep GS (dwustronny).

Natomiast od godziny 15:00 (odjazd z Rejonu Dworca) z trasy przebiegu linii komunikacji miejskiej nr 18 zostaną wyłączone z obsługi następujące przystanki: Spyrkówka II – PKL (dwustronny), Guty Sklep GS (dwustronny), Guty Muzeum Kasprowicza (dwustronny), Guty (dwustronny).

Trasa przebiegu linii nr 18 na czas wprowadzenia czasowej organizacji ruchu: Rejon Dworca – Aleje 3-go Maja – Tetmajera – Grunwaldzka – Makuszyńskiego – Piłsudskiego – B. Czecha – Przewodników Tatrzańskich – Karłowicza – Droga do Olczy – DK 47 (Ustup, Spyrkówka I, Kasprowicza) – Nowotarska – Rejon Dworca i z powrotem.

Z uwagi na przewidywany duży ruch pieszych i kołowy prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie się do oznakowania pionowego i poziomego.

spot_img

Widać koniec prac przy DK47 z Rdzawki do Nowego Targu

Prace na ostatnim etapie budowy nowej trasy zakopianki, prowadzącej z Rdzawki do Nowego Targu, są na ukończeniu. Ten 16,1 kilometrowy fragment dwupasmowej drogi głównej...

Wyszła ze szpitala w Zakopanem i zaginęła – trwają poszukiwania

Komenda Powiatowa Policji w Zakopanem poszukuje 53-letniej tarnowianki - Anny Kostrzewy. Kobieta 10 czerwca około godziny 20:00 opuściła Szpital Powiatowy w Zakopanem i nie...