Quantcast
niedziela, 25 lutego 2024
Strona głównaAktualnościJuż wkrótce Zakopiańskie Mikołajki

Już wkrótce Zakopiańskie Mikołajki

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula w niedzielę 11 grudnia zaprasza na Zakopiańskie Mikołajki, czyli rodzinne wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz zakopiańskich imprez. Tegoroczne wydarzenie dedykowane zarówno tym najmłodszym jak i nieco starszym odbędzie się w Parku Miejskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego – start o godzinie 11:00.

Program jak zawsze jest bogaty w różnego rodzaju atrakcje. Na przybyłych gości czekać będzie m.in.: Święty Mikołaj, warsztaty malowania bombek i dekoracji pierników, występy, wozy strażackie i policyjne, tor przeszkód, świąteczny kiermasz i wiele innych atrakcji.

Niespodzianki przygotowali także partnerzy wydarzenia, m.in. Ochotnicza Straż Pożarna, Policja, Aqua Park Zakopane. Będzie można spróbować swoich sił na strzelnicy, podczas warsztatów survivalowych czy pokazu capoeiry. Wspólne świętowanie zakończy koncert „Beti śpiewa dla dzieci”. Beti to kolorowa piosenkarka, która poprzez piosenki zachęca dzieci i rodziny do wspólnego śpiewania oraz zabawy.

Zapraszamy na wspaniałą zabawę ze Świętym Mikołajem. Niech przyniesie ona wszystkim uczestnikom dużo radości! Do zobaczenia na Zakopiańskich Mikołajkach. Czekamy na Was 11 grudnia od godz. 11:00 do 16:00!

spot_img

Koleją na święta do stolicy Tatr

Wznowione zostały bezpośrednie połączenia kolejowe na Podhale. Kolejne zmodernizowane stacje i przystanki zwiększyły dostępność i ułatwiły komunikację w przejazdach dalekobieżnych oraz regionalnych. PKP Polskie Linie...

Tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka poszukiwanych osób

W ciągu kilku ostatnich dni tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, niektórzy z nich byli ścigani listami gończymi. W sumie w...