Quantcast
wtorek, 26 września 2023
Strona głównaAktualnościJuż wkrótce Zakopiańskie Mikołajki

Już wkrótce Zakopiańskie Mikołajki

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula w niedzielę 11 grudnia zaprasza na Zakopiańskie Mikołajki, czyli rodzinne wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz zakopiańskich imprez. Tegoroczne wydarzenie dedykowane zarówno tym najmłodszym jak i nieco starszym odbędzie się w Parku Miejskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego – start o godzinie 11:00.

Program jak zawsze jest bogaty w różnego rodzaju atrakcje. Na przybyłych gości czekać będzie m.in.: Święty Mikołaj, warsztaty malowania bombek i dekoracji pierników, występy, wozy strażackie i policyjne, tor przeszkód, świąteczny kiermasz i wiele innych atrakcji.

Niespodzianki przygotowali także partnerzy wydarzenia, m.in. Ochotnicza Straż Pożarna, Policja, Aqua Park Zakopane. Będzie można spróbować swoich sił na strzelnicy, podczas warsztatów survivalowych czy pokazu capoeiry. Wspólne świętowanie zakończy koncert „Beti śpiewa dla dzieci”. Beti to kolorowa piosenkarka, która poprzez piosenki zachęca dzieci i rodziny do wspólnego śpiewania oraz zabawy.

Zapraszamy na wspaniałą zabawę ze Świętym Mikołajem. Niech przyniesie ona wszystkim uczestnikom dużo radości! Do zobaczenia na Zakopiańskich Mikołajkach. Czekamy na Was 11 grudnia od godz. 11:00 do 16:00!

spot_img

Kolejne prace PKP PLK na trasie z Krakowa do Zakopanego

1 marca ruszyły kolejne prace, zwiększające możliwości i jakość komunikacji kolejowej na linii z Krakowa do Zakopanego. Przewidziano je do 21 czerwca br. Kontynuowane...

Strażnicy Graniczni m.in. z Zakopanego w Republice Macedonii Północnej

17 funkcjonariuszy Karpackiego Oddziału Straży Granicznej pierwszy raz w tym roku wyruszyło do wspólnej operacji z policją Republiki Macedonii Północnej. Polscy strażnicy graniczni będą...