Quantcast
piątek, 12 lipca 2024

Już wkrótce Zakopiańskie Mikołajki

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula w niedzielę 11 grudnia zaprasza na Zakopiańskie Mikołajki, czyli rodzinne wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz zakopiańskich imprez. Tegoroczne wydarzenie dedykowane zarówno tym najmłodszym jak i nieco starszym odbędzie się w Parku Miejskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego – start o godzinie 11:00.

Program jak zawsze jest bogaty w różnego rodzaju atrakcje. Na przybyłych gości czekać będzie m.in.: Święty Mikołaj, warsztaty malowania bombek i dekoracji pierników, występy, wozy strażackie i policyjne, tor przeszkód, świąteczny kiermasz i wiele innych atrakcji.

Niespodzianki przygotowali także partnerzy wydarzenia, m.in. Ochotnicza Straż Pożarna, Policja, Aqua Park Zakopane. Będzie można spróbować swoich sił na strzelnicy, podczas warsztatów survivalowych czy pokazu capoeiry. Wspólne świętowanie zakończy koncert „Beti śpiewa dla dzieci”. Beti to kolorowa piosenkarka, która poprzez piosenki zachęca dzieci i rodziny do wspólnego śpiewania oraz zabawy.

Zapraszamy na wspaniałą zabawę ze Świętym Mikołajem. Niech przyniesie ona wszystkim uczestnikom dużo radości! Do zobaczenia na Zakopiańskich Mikołajkach. Czekamy na Was 11 grudnia od godz. 11:00 do 16:00!

spot_img

Piknik Olimpijski w Kościelisku

Zapraszamy na rodzinny piknik na Stadionie Biathlonowym w Kirach, który odbędzie się w sobotę, 13 lipca 2024 roku. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny....

Trójka dzieci zgubiła się w Zakopanem – odnaleźli je policjanci

Poszukiwania trójki dzieci, które oddaliły się z podwórka swojego domu w Zakopanem i samodzielnie wybrały się na drugi koniec miasta, zakończyły się sukcesem. Małopolscy...