Quantcast
środa, 8 marca 2023
Strona głównaAktualnościMiłość, miłość… na Gubałówce

Miłość, miłość… na Gubałówce

We wtorek 14 lutego na Gubałówce zarówno w ciągu dnia jak i wieczorem będą czekały przygotowane przez Polskie Koleje Linowe atrakcje dedykowane zakochanym, ale nie tylko – każdy kto tego dnia pojawi się na Gubałówce będzie mógł miło spędzić czas i skorzystać z przygotowanych atrakcji.


Gubałówka zapełni się kolorowymi balonami z helem w kształcie serca. Odwiedzający ją będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w kąciku fotograficznym lub skorzystać z profesjonalisty, który wykona nam minimalistyczny portret. Taki rysowany wizerunek będzie z pewnością ciekawą pamiątką. Natomiast artyści oraz DJ zadbają o akustyczny nastrój za sprawą miłosnych utworów. Będzie też można wziąć udział w koncercie życzeń, aby zadedykować występ swojej drugiej połówce. Zaplanowano również symboliczną „iskierkę miłości”, czyli wspólne odpalanie zimnych ogni.

Oczywiście – w tym dniu – nie tylko zakochanych – zachęcamy do odwiedzenia restauracji Tarasy Gubałówka, Restauracja Widokówka, Cafe Gubałówka i Bistro Tarasy, ponieważ w menu znajdziemy słodkie przekąski oraz koktajle specjalnie przygotowane na tę okazję. 

spot_img

Kolejne prace PKP PLK na trasie z Krakowa do Zakopanego

1 marca ruszyły kolejne prace, zwiększające możliwości i jakość komunikacji kolejowej na linii z Krakowa do Zakopanego. Przewidziano je do 21 czerwca br. Kontynuowane...

Strażnicy Graniczni m.in. z Zakopanego w Republice Macedonii Północnej

17 funkcjonariuszy Karpackiego Oddziału Straży Granicznej pierwszy raz w tym roku wyruszyło do wspólnej operacji z policją Republiki Macedonii Północnej. Polscy strażnicy graniczni będą...