Quantcast
czwartek, 25 kwietnia 2024
Strona głównaAktualnościPijany woźnica wracał z kuligu

Pijany woźnica wracał z kuligu

W czwartkowy wieczór 9 lutego na Wierchu Olczańskim w Bukowinie Tatrzańskiej policjanci zatrzymali do kontroli 32-letniego mężczyznę – woźnice jadącego na saniach, który jak się okazało wracał z kuligu. Badanie alkomatem dało wynik 1.5 promila alkoholu w organizmie fiakiera.


Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 zł. Po zakończeniu interwencji zaprzęg i nietrzeźwy fiakier został przekazany trzeźwej osobie.

Tatrzańscy policjanci ostrzegają – W czasie ferii wiele osób organizuje różnego rodzaju kuligi. Ich organizator w pierwszej kolejności powinien pamiętać o zasadach bezpieczeństwa. Nietrzeźwy kierujący stwarza bardzo duże zagrożenie dla siebie i innych uczestników takich zabaw. Tatrzańscy policjanci będą częściej kontrolować kierujących takimi zaprzęgami.

spot_img

Koleją na święta do stolicy Tatr

Wznowione zostały bezpośrednie połączenia kolejowe na Podhale. Kolejne zmodernizowane stacje i przystanki zwiększyły dostępność i ułatwiły komunikację w przejazdach dalekobieżnych oraz regionalnych. PKP Polskie Linie...

Tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka poszukiwanych osób

W ciągu kilku ostatnich dni tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, niektórzy z nich byli ścigani listami gończymi. W sumie w...