Quantcast
poniedziałek, 25 września 2023
Strona głównaAktualnościPijany woźnica wracał z kuligu

Pijany woźnica wracał z kuligu

W czwartkowy wieczór 9 lutego na Wierchu Olczańskim w Bukowinie Tatrzańskiej policjanci zatrzymali do kontroli 32-letniego mężczyznę – woźnice jadącego na saniach, który jak się okazało wracał z kuligu. Badanie alkomatem dało wynik 1.5 promila alkoholu w organizmie fiakiera.


Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 zł. Po zakończeniu interwencji zaprzęg i nietrzeźwy fiakier został przekazany trzeźwej osobie.

Tatrzańscy policjanci ostrzegają – W czasie ferii wiele osób organizuje różnego rodzaju kuligi. Ich organizator w pierwszej kolejności powinien pamiętać o zasadach bezpieczeństwa. Nietrzeźwy kierujący stwarza bardzo duże zagrożenie dla siebie i innych uczestników takich zabaw. Tatrzańscy policjanci będą częściej kontrolować kierujących takimi zaprzęgami.

spot_img

Kolejne prace PKP PLK na trasie z Krakowa do Zakopanego

1 marca ruszyły kolejne prace, zwiększające możliwości i jakość komunikacji kolejowej na linii z Krakowa do Zakopanego. Przewidziano je do 21 czerwca br. Kontynuowane...

Strażnicy Graniczni m.in. z Zakopanego w Republice Macedonii Północnej

17 funkcjonariuszy Karpackiego Oddziału Straży Granicznej pierwszy raz w tym roku wyruszyło do wspólnej operacji z policją Republiki Macedonii Północnej. Polscy strażnicy graniczni będą...