Quantcast
czwartek, 25 kwietnia 2024
Strona głównaAktualnościPolicjanci z Zakopanego pomagają potrzebującym w Odessie w Ukrainie

Policjanci z Zakopanego pomagają potrzebującym w Odessie w Ukrainie

Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem znów pomagają obywatelom Ukrainy. Tym razem zimowa odzież przez nich zebrana pojedzie do potrzebujących w rejon Odessy w Ukrainie.

Tym razem mundurowi ze stolicy Tatr pomagają potrzebującym w Ukrainie, którzy podczas tej wojny zmagają się z wieloma przeciwnościami jak chociażby brak prądu czy wody, a w obliczu zbliżającej się wielkimi krokami zimy, zapewnienie sobie ciepła to jedna z ważniejszych kwestii przetrwania tego trudnego okresu. Wolontariusze z Zakopanego z początkiem przyszłego miesiąca organizują transport humanitarny w rejon ukraińskiej Odessy. Funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem postanowili wspomóc tą akcję i w zaledwie kilka dni zebrali kilkadziesiąt dużych paczek z zimową odzieżą.

To nie pierwszy raz kiedy zakopiańska policja pomaga Ukraińcom. Chociażby w naszym serwisie ZakopaneLife.pl już kilka razy informowaliśmy o pomocy jakiej udzielili policjanci uchodźcom z Ukrainy, którzy dotarli do Zakopanego.  O tamtych akcjach możecie przeczytać na naszej stronie tutaj:

Tatrzańscy policjanci pomagają obywatelom Ukrainy

Policjanci, IPA Zakopane i MASPEX wspierają dzieci z Ukrainy mieszkające w Zakopanem

spot_img

Koleją na święta do stolicy Tatr

Wznowione zostały bezpośrednie połączenia kolejowe na Podhale. Kolejne zmodernizowane stacje i przystanki zwiększyły dostępność i ułatwiły komunikację w przejazdach dalekobieżnych oraz regionalnych. PKP Polskie Linie...

Tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka poszukiwanych osób

W ciągu kilku ostatnich dni tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, niektórzy z nich byli ścigani listami gończymi. W sumie w...