Quantcast
środa, 14 lutego 2024
Strona głównaAktualnościRalph Kaminski i Mrozu zagrają w Zakopanem

Ralph Kaminski i Mrozu zagrają w Zakopanem

Już po raz czwarty zapraszamy do Nosalowy Dwór Resort & Spa na cykl koncertów „Nosalowy Muzycznie”.  W tym roku na letniej scenie w Centrum Kongresowym Gerlach zagrają: 14 lipca – Ralph Kaminski i 28 lipca Mrozu.

14 lipca – Ralph Kaminski wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny oraz reżyser teledysków. Tworzy muzykę określaną jako pop alternatywny. W tym roku otrzymał prestiżowy Paszport „Polityki”, będący symbolicznym stemplem jakości twórczości artysty.

Ralph wydał trzy albumy: „Morze” (2016), „Młodość” (2019) oraz “KORA” (2021), które zostały ciepło przyjęte przez słuchaczy, krytyków, a także przez branżę muzyczną – „Młodość” była nominowana do nagrody Fryderyk 2020 w kategorii Album Roku Alternatywa, a Ralpha nominowano jako producenta muzycznego. Album „KORA” został nagrodzony Fryderykiem 2022 w kategorii Piosenka Poetycka i Literacka, zaś Ralph otrzymał statuetkę w kategorii Artysta Roku.

28 lipca Mrozu – producent muzyczny, kompozytor, który łączy blues, soul i rock’and’roll. Zdobywca wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a hity takie jak „Nic do stracenia” czy „Jak nie my to kto”, zna cała Polska. Mrozu w swojej dyskografii udowadnia, że wie, jak przyciągnąć do siebie słuchaczy. W jego utworach dostajemy dawkę energii, która nie pozwala usiedzieć w miejscu. Artystę wyróżniają jakościowe bity i melodie, które bardzo łatwo wpadają w ucho i zostają ze słuchaczami na długie miesiące.

Koncerty Mroza, to niezwykłe muzyczne widowisko i energetyczna dawka szaleństwa, zarówno na scenie, jak i pod nią. Artysta i jego zespół wyróżniają się znakomitą dbałością o każdy muzyczny i wizualny szczegół, która potrafi wzbudzić podziw wśród zgromadzonej na koncercie publiczności.

Koncerty rozpoczynają się o godz. 20:00 (wejście na salę od 19:30) w Centrum Kongresowym „Gerlach” w Nosalowy Dwór Resort & Spa Zakopane.

Szczegółowe informacje o koncertach i sprzedaży biletów pod adresem: bilety@nosalowy.pl oraz na https://www.nosalowy-dwor.eu/wydarzenia

Cykl uzyskał honorowy tytuł Partnerstwa Miasta Zakopane. Patronat medialny objęło Radio Alex, Podhale24, Małopolskaonline oraz Tygodnik Podhalański.

zakopane.pl

spot_img

Koleją na święta do stolicy Tatr

Wznowione zostały bezpośrednie połączenia kolejowe na Podhale. Kolejne zmodernizowane stacje i przystanki zwiększyły dostępność i ułatwiły komunikację w przejazdach dalekobieżnych oraz regionalnych. PKP Polskie Linie...

Tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka poszukiwanych osób

W ciągu kilku ostatnich dni tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, niektórzy z nich byli ścigani listami gończymi. W sumie w...