Quantcast
czwartek, 25 kwietnia 2024
Strona głównaAktualnościRun Forrest Great Comeback 800 km

Run Forrest Great Comeback 800 km

Run Forrest Great Comeback to wyzwanie/challenge polegające na przebiegnięciu lub przemaszerowaniu jak najdłuższej odległości wyznaczonej symbolicznie trasy z Zakopanego nad polskie morze o długości 800km.

Bądź jak Forrest Gump – wyrusz w swoją drogę marzeń tym razem z południa na północ i spróbuj dotrzeć aż nad przepiękną polską plażę nad Bałtykiem 🙂 !

Musicie tego dokonać do końca roku tj. 31 grudnia 2022 roku do godziny 23:59!

Zawodnik zgłasza swój udział poprzez zalogowanie się na stronie: https://b4sportonline.pl/run_forrest_od_morza_do_tatr/zapisy_na_run_forrest__great_comeback/5493

Uczestnik nabywa prawo startu wraz z uiszczeniem opłaty startowej. Za dzień rozpoczęcia wyzwania uznaje się datę pierwszej wgranej aktywności – nie wcześniej jednak niż dnia 1 kwietnia 2022r.. Przy czym pierwszy dzień wyzwania nie może być wcześniejszy niż dzień zapłaty.

Po zalogowaniu się, każdy z zawodników może wgrać swój trening w formacie gpx – wówczas system sam automatycznie zweryfikuje Wasz trening, lub wpisać swój kilometraż załączając zrzut ekranu ze swojej trasy, z którego będzie można wyczytać minimum: datę treningu, dystans i sumę przewyższeń w górę (podejść/podbiegów) – wpis pojawi się po dokonaniu weryfikacji przez administratora.

Aby wyzwanie zostało uznane trzeba pokonać minimum 100km.

Wyzwanie zalicza się do Zakopiańskiej Ligi Biegowej ZLB zasada punktacji taka jak w zeszłym roku czyli zakończenie pełnego dystansu 800 km = 80 pkt. , jeżeli ktoś nie zaliczy całego wyzwania punkty będą naliczane zgodnie z przebiegniętym dystansem np: 250 km=25 pkt.

Miejsce: Cały Świat

Data i godzina rozpoczęcia: 2022-04-01 – 2022-12-31 od 00:01 do 23:59

Dla dzieci: Tak

Wydarzenie biletowane: Tak

Organizator: MOSiR Jastrzębie-Zdrój oraz IST Software Sp. z o.o.. Współorganizator: MOSiR Zakopane.

Strona www: https://www.mosir.jastrzebie.pl/; http://www.mosir.zakopane.eu/;

E-mail: kontakt@b4sport.pl

Telefon: 504 239 040

zakopane.pl

spot_img

Koleją na święta do stolicy Tatr

Wznowione zostały bezpośrednie połączenia kolejowe na Podhale. Kolejne zmodernizowane stacje i przystanki zwiększyły dostępność i ułatwiły komunikację w przejazdach dalekobieżnych oraz regionalnych. PKP Polskie Linie...

Tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka poszukiwanych osób

W ciągu kilku ostatnich dni tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, niektórzy z nich byli ścigani listami gończymi. W sumie w...