Quantcast
czwartek, 21 września 2023
Strona głównaAktualnościSzalona jazda zakończyła się w rowie

Szalona jazda zakończyła się w rowie

20 października około godziny 21:00 w Jabłonce 64-letni mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas jezdni, chodnik i wjechał do przydrożnego rowu.

Na szczęście na chodniku nie było nikogo i w związku z tym nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Kierowca jechał sam i na miejscu został opatrzony przez ratowników medycznych. Jego obrażenia okazały się niegroźne. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2,5 promila. 64-latek za kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu stracił już prawo jazdy.

Godzinę później, w Jabłonce na ul. Długiej, 44-letni obywatel Ukrainy, również swoją jazdę zakończył w rowie. Mężczyzna został przetransportowany do nowotarskiej komendy, gdzie po wytrzeźwieniu został przesłuchany.

spot_img

Kolejne prace PKP PLK na trasie z Krakowa do Zakopanego

1 marca ruszyły kolejne prace, zwiększające możliwości i jakość komunikacji kolejowej na linii z Krakowa do Zakopanego. Przewidziano je do 21 czerwca br. Kontynuowane...

Strażnicy Graniczni m.in. z Zakopanego w Republice Macedonii Północnej

17 funkcjonariuszy Karpackiego Oddziału Straży Granicznej pierwszy raz w tym roku wyruszyło do wspólnej operacji z policją Republiki Macedonii Północnej. Polscy strażnicy graniczni będą...