Quantcast
czwartek, 25 kwietnia 2024
Strona głównaAktualnościSzalona jazda zakończyła się w rowie

Szalona jazda zakończyła się w rowie

20 października około godziny 21:00 w Jabłonce 64-letni mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas jezdni, chodnik i wjechał do przydrożnego rowu.

Na szczęście na chodniku nie było nikogo i w związku z tym nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Kierowca jechał sam i na miejscu został opatrzony przez ratowników medycznych. Jego obrażenia okazały się niegroźne. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2,5 promila. 64-latek za kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu stracił już prawo jazdy.

Godzinę później, w Jabłonce na ul. Długiej, 44-letni obywatel Ukrainy, również swoją jazdę zakończył w rowie. Mężczyzna został przetransportowany do nowotarskiej komendy, gdzie po wytrzeźwieniu został przesłuchany.

spot_img

Koleją na święta do stolicy Tatr

Wznowione zostały bezpośrednie połączenia kolejowe na Podhale. Kolejne zmodernizowane stacje i przystanki zwiększyły dostępność i ułatwiły komunikację w przejazdach dalekobieżnych oraz regionalnych. PKP Polskie Linie...

Tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka poszukiwanych osób

W ciągu kilku ostatnich dni tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, niektórzy z nich byli ścigani listami gończymi. W sumie w...