Quantcast
piątek, 14 czerwca 2024

Tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka poszukiwanych osób

W ciągu kilku ostatnich dni tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, niektórzy z nich byli ścigani listami gończymi. W sumie w ciągu zaledwie kilku ostatnich dni w rękach policjantów znalazło się pięć poszukiwanych osób – jedna z nich była poszukiwana w związku z jej zaginięciem.


Pierwsza osoba, 39-letni mężczyzna został zatrzymany w Zakopanem na ulicy Szkolnej – był on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze ustalili miejsce pobytu 50-latki z powiatu bocheńskiego, która była poszukiwana jako osoba zaginiona. Znaleziono ją również w Zakopanem, a dokładnie na ulicy Chramcówki. Trzecia osoba, która była poszukiwana listem gończym, wpadła w ręce tatrzańskiej policji w Kościelisku. Funkcjonariusze zostali wezwani do jednej z restauracji w Kościelisku w której  awanturował się agresywny mężczyzna. Jak się okazało po jego wylegitymowaniu, 25-latek z województwa kujawsko-pomorskiego był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Czwarta poszukiwana osoba wpadła ponieważ poruszała się samochodem z prędkością znacznie wyższą niż dozwolona. Podczas kontroli drogowej 50-letniego kierowcy z powiatu nowotarskiego okazało się, że jest on poszukiwany listem gończym – mężczyzna trafił do aresztu. Piąta osoba została zatrzymana przez zakopiańskich dzielnicowych w centrum Zakopanego. 46-latek z powiatu tatrzańskiego również był poszukiwany w związku z odbyciem kary pozbawienia wolności.

Zatrzymanie tylko poszukiwanych osób przez tatrzańskich policjantów to efekt podejmowanych przez nich działań poszukiwawczych poprzedzonych żmudną pracą w terenie oraz bieżących interwencji. Zakopiańska policja apeluje: Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość.

spot_img

Widać koniec prac przy DK47 z Rdzawki do Nowego Targu

Prace na ostatnim etapie budowy nowej trasy zakopianki, prowadzącej z Rdzawki do Nowego Targu, są na ukończeniu. Ten 16,1 kilometrowy fragment dwupasmowej drogi głównej...

Wyszła ze szpitala w Zakopanem i zaginęła – trwają poszukiwania

Komenda Powiatowa Policji w Zakopanem poszukuje 53-letniej tarnowianki - Anny Kostrzewy. Kobieta 10 czerwca około godziny 20:00 opuściła Szpital Powiatowy w Zakopanem i nie...