Quantcast
wtorek, 26 września 2023
Strona głównaAktualnościUl. Toporowa Cyrhla będzie zamknięta

Ul. Toporowa Cyrhla będzie zamknięta

W związku z przystąpieniem przez Wykonawcę do kolejnego etapu prac budowlanych polegających na ułożeniu nawierzchni asfaltowej Urząd Miasta w Zakopanem  informuje, iż w dniu 16 maja 2022r. (poniedziałek) w godzinach od 08.00 do 18.00 nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Toporowa Cyrhla, na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową do hotelu „Tatra”.

Jednocześnie informujemy, że ze względu na charakter wykonywanych w tym czasie prac możliwe jest wystąpienie utrudnień w ruchu drogowym w dniu 17 maja 2022 r.

Prosimy wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy Mieszkańców i użytkowników ruchu drogowego. Jednocześnie prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w czasie trwania prac.

spot_img

Kolejne prace PKP PLK na trasie z Krakowa do Zakopanego

1 marca ruszyły kolejne prace, zwiększające możliwości i jakość komunikacji kolejowej na linii z Krakowa do Zakopanego. Przewidziano je do 21 czerwca br. Kontynuowane...

Strażnicy Graniczni m.in. z Zakopanego w Republice Macedonii Północnej

17 funkcjonariuszy Karpackiego Oddziału Straży Granicznej pierwszy raz w tym roku wyruszyło do wspólnej operacji z policją Republiki Macedonii Północnej. Polscy strażnicy graniczni będą...