Quantcast
piątek, 12 lipca 2024

Ul. Toporowa Cyrhla będzie zamknięta

W związku z przystąpieniem przez Wykonawcę do kolejnego etapu prac budowlanych polegających na ułożeniu nawierzchni asfaltowej Urząd Miasta w Zakopanem  informuje, iż w dniu 16 maja 2022r. (poniedziałek) w godzinach od 08.00 do 18.00 nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Toporowa Cyrhla, na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową do hotelu „Tatra”.

Jednocześnie informujemy, że ze względu na charakter wykonywanych w tym czasie prac możliwe jest wystąpienie utrudnień w ruchu drogowym w dniu 17 maja 2022 r.

Prosimy wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy Mieszkańców i użytkowników ruchu drogowego. Jednocześnie prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w czasie trwania prac.

spot_img

Piknik Olimpijski w Kościelisku

Zapraszamy na rodzinny piknik na Stadionie Biathlonowym w Kirach, który odbędzie się w sobotę, 13 lipca 2024 roku. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny....

Trójka dzieci zgubiła się w Zakopanem – odnaleźli je policjanci

Poszukiwania trójki dzieci, które oddaliły się z podwórka swojego domu w Zakopanem i samodzielnie wybrały się na drugi koniec miasta, zakończyły się sukcesem. Małopolscy...