Quantcast
czwartek, 25 kwietnia 2024
Strona głównaAktualnościUl. Toporowa Cyrhla będzie zamknięta

Ul. Toporowa Cyrhla będzie zamknięta

W związku z przystąpieniem przez Wykonawcę do kolejnego etapu prac budowlanych polegających na ułożeniu nawierzchni asfaltowej Urząd Miasta w Zakopanem  informuje, iż w dniu 16 maja 2022r. (poniedziałek) w godzinach od 08.00 do 18.00 nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Toporowa Cyrhla, na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową do hotelu „Tatra”.

Jednocześnie informujemy, że ze względu na charakter wykonywanych w tym czasie prac możliwe jest wystąpienie utrudnień w ruchu drogowym w dniu 17 maja 2022 r.

Prosimy wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy Mieszkańców i użytkowników ruchu drogowego. Jednocześnie prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w czasie trwania prac.

spot_img

Koleją na święta do stolicy Tatr

Wznowione zostały bezpośrednie połączenia kolejowe na Podhale. Kolejne zmodernizowane stacje i przystanki zwiększyły dostępność i ułatwiły komunikację w przejazdach dalekobieżnych oraz regionalnych. PKP Polskie Linie...

Tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka poszukiwanych osób

W ciągu kilku ostatnich dni tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, niektórzy z nich byli ścigani listami gończymi. W sumie w...