Quantcast
piątek, 1 grudnia 2023
Strona głównaAktualnościUrząd Skarbowy w Zakopanem zlicytuje obiekt z widokiem na Tatry

Urząd Skarbowy w Zakopanem zlicytuje obiekt z widokiem na Tatry

Urząd Skarbowy w Zakopanem 25 października zlicytuje część kompleksu mieszkalno-użytkowego o podwyższonym standardzie w malowniczym Kościelisku, tuż przy Zakopanem.  Cena wywoławcza to nieco ponad 1,6 mln zł za więcej niż 110 m2. Licytacje prowadzone przez Krajową Administrację Skarbową (KAS) to okazja do zakupu przedmiotów i nieruchomości po korzystnej cenie.


Małopolska KAS ogłosiła licytację lokalu o powierzchni 110,66 m2 w atrakcyjnej okolicy. To znane turystom, graniczące z Zakopanem, Kościelisko – spokojna wieś z jedną z najdłuższych i najpiękniejszych dolin w polskich górach.

Nieruchomość jest częścią kompleksu mieszkalno-użytkowego o regionalnej, góralskiej architekturze. Oferowany lokal stanowi odrębną część budynku w zabudowanie bliźniaczej i składa się z jasnego przyziemia, parteru oraz dwu kondygnacyjnego poddasza. Istnieje możliwość nabycia na wolnym rynku drugiej części i zakupu całej nieruchomości. Tego samego dnia odbędzie się również licytacja udziału w drodze dojazdowej.

Licytacja odbędzie się 25 października 2023 r. o 10:00 w budynku Urzędu Skarbowego w Zakopanem przy ul. Szymony 14, w pokoju nr 302. Zainteresowani mogą oglądać nieruchomość dwa dni przed licytacją. Wszystkie szczegóły w obwieszczeniu.

Urzędy skarbowe, w ramach postępowań egzekucyjnych, sprzedają na licytacjach rzeczy oraz nieruchomości. Niektóre z nich są prawdziwą okazją, jak opisany lokal lub licytowany wcześniej Bentley Continental.

Aktualne ogłoszenia można sprawdzać na www.malopolskie.kas.gov.pl, a głównym warunkiem udziału w licytacji, jest wpłata wadium. Procedura odbywa się w oparciu o przepisy ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji, a pieniądze ze sprzedaży trafiają na pokrycie zaległości podatkowych, opłat i składek.

spot_img

Tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka poszukiwanych osób

W ciągu kilku ostatnich dni tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, niektórzy z nich byli ścigani listami gończymi. W sumie w...

Tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka poszukiwanych osób

W ciągu kilku ostatnich dni tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, niektórzy z nich byli ścigani listami gończymi. W sumie w...