Quantcast
czwartek, 25 kwietnia 2024
Strona głównaAktualnościWylicytuj Dzień z Ratownikami TOPR – Wesprzyj WOŚP

Wylicytuj Dzień z Ratownikami TOPR – Wesprzyj WOŚP

Masz wyjątkową okazję spędzić cały dzień z ratownikami Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wystarczy, że wylicytujesz specjalną aukcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotowaną przez Bania #6061.


Cała kwota z licytacji zasili zbiórkę na rzecz walki z sepsą prowadzoną podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Spędzisz dzień z ratownikami TOPRu i poznasz ich pracę To nie wszystko, na ten wyjątkowy dzień możesz zabrać ze sobą osobę towarzyszącą.

Poznaj pracę ratownika TOPR – wylicytuj Dzień z ratownikami Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego – kwota w całości zasili zbiórkę na rzecz walki z sepsą prowadzoną podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W programie: śniadanie w siedzibie TOPR oprowadzenie po siedzibie z wprowadzeniem w specyfikę pracy ratowników i innych osób zatrudnionych w TOPR odwiedziny w bazie śmigłowca Sokół przejazd lub wycieczka do tatrzańskiego schroniska wraz z obiadem w schronisku poznanie pracy ratowników TOPR pamiątkowe zdjęcie z ratownikami. Oprócz dnia pełnego atrakcji czekać będzie także zestaw gadżetów Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dzień odwiedzin w TOPR do ustalenia po wygraniu aukcji.

Link do aukcji: – kliknij

spot_img

Koleją na święta do stolicy Tatr

Wznowione zostały bezpośrednie połączenia kolejowe na Podhale. Kolejne zmodernizowane stacje i przystanki zwiększyły dostępność i ułatwiły komunikację w przejazdach dalekobieżnych oraz regionalnych. PKP Polskie Linie...

Tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka poszukiwanych osób

W ciągu kilku ostatnich dni tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, niektórzy z nich byli ścigani listami gończymi. W sumie w...