Quantcast
wtorek, 26 września 2023
Strona głównaAktualnościWylicytuj Dzień z Ratownikami TOPR – Wesprzyj WOŚP

Wylicytuj Dzień z Ratownikami TOPR – Wesprzyj WOŚP

Masz wyjątkową okazję spędzić cały dzień z ratownikami Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wystarczy, że wylicytujesz specjalną aukcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotowaną przez Bania #6061.


Cała kwota z licytacji zasili zbiórkę na rzecz walki z sepsą prowadzoną podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Spędzisz dzień z ratownikami TOPRu i poznasz ich pracę To nie wszystko, na ten wyjątkowy dzień możesz zabrać ze sobą osobę towarzyszącą.

Poznaj pracę ratownika TOPR – wylicytuj Dzień z ratownikami Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego – kwota w całości zasili zbiórkę na rzecz walki z sepsą prowadzoną podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W programie: śniadanie w siedzibie TOPR oprowadzenie po siedzibie z wprowadzeniem w specyfikę pracy ratowników i innych osób zatrudnionych w TOPR odwiedziny w bazie śmigłowca Sokół przejazd lub wycieczka do tatrzańskiego schroniska wraz z obiadem w schronisku poznanie pracy ratowników TOPR pamiątkowe zdjęcie z ratownikami. Oprócz dnia pełnego atrakcji czekać będzie także zestaw gadżetów Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dzień odwiedzin w TOPR do ustalenia po wygraniu aukcji.

Link do aukcji: – kliknij

spot_img

Kolejne prace PKP PLK na trasie z Krakowa do Zakopanego

1 marca ruszyły kolejne prace, zwiększające możliwości i jakość komunikacji kolejowej na linii z Krakowa do Zakopanego. Przewidziano je do 21 czerwca br. Kontynuowane...

Strażnicy Graniczni m.in. z Zakopanego w Republice Macedonii Północnej

17 funkcjonariuszy Karpackiego Oddziału Straży Granicznej pierwszy raz w tym roku wyruszyło do wspólnej operacji z policją Republiki Macedonii Północnej. Polscy strażnicy graniczni będą...