Quantcast
czwartek, 13 czerwca 2024

20-latek z Ukrainy stracił prawo jazdy za jazdę ponad 120 km/h w terenie zabudowanym

W czwartek 12 stycznia około godziny 23:00 zakopiańscy policjanci zatrzymali do kontroli kierującego samochodem marki Audi. Kierowcą okazał się młody, bo 20-letni obywatel Ukrainy mieszkający w naszym kraju.

Policjanci zatrzymali pirata drogowego w miejscowości Stasikówka. Poruszał się on w terenie zabudowanym z prędkością 121 km/h. Za tego typu nieodpowiedzialną jazdę powyżej 50km/h w terenie zabudowanym otrzymał mandat karny w wysokości 2500 zł, 15 punktów karnych oraz zostało mu zabrane prawo jazdy.

Zakopiańska policja apeluje aby: zdjąć nogę z gazu, kiedy poruszamy się po drogach. Niezależnie od ich rodzaju i ograniczeń prędkości, zawsze może czekać nas coś niespodziewanego na drodze. Nadmierna prędkość w takich sytuacjach niejednokrotnie doprowadza do tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Zakopiańska drogówka zapowiada kolejne kontrole w miejscowościach w których najczęściej dochodzi do łamania przepisów ruchu drogowego.

spot_img

Widać koniec prac przy DK47 z Rdzawki do Nowego Targu

Prace na ostatnim etapie budowy nowej trasy zakopianki, prowadzącej z Rdzawki do Nowego Targu, są na ukończeniu. Ten 16,1 kilometrowy fragment dwupasmowej drogi głównej...

Wyszła ze szpitala w Zakopanem i zaginęła – trwają poszukiwania

Komenda Powiatowa Policji w Zakopanem poszukuje 53-letniej tarnowianki - Anny Kostrzewy. Kobieta 10 czerwca około godziny 20:00 opuściła Szpital Powiatowy w Zakopanem i nie...