Quantcast
środa, 14 lutego 2024
Strona głównaAktualnościMłodzi piłkarze z Ukrainy odwiedzili Zakopane

Młodzi piłkarze z Ukrainy odwiedzili Zakopane

Młodzi piłkarze z ukraińskiego miasta Stryj przez kilka dni gościli w Zakopanem. Zawodnicy Stryjeńskiej Akademii Piłkarskiej rozegrali w „stolicy Tatr” dwa mecze ze swoimi rówieśnikami z KS Zakopane.

Ukraińscy zawodnicy przebywali w Zakopanem wraz z  dyrektorem akademii Vasylem Vorobyak i opiekunem Vołodymyrem Stasenko. Oba mecze z  KS Zakopane udało im się wygrać. Jeden rozegrano na boisku COS Plato, a drugi w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu w Zakopanem.

Podczas spotkania z burmistrzem Zakopanego Leszkiem Dorulą wyrazili swój zachwyt gościnnością, infrastrukturą sportową jaką dysponuje Zakopane oraz… śniegiem. Dla wielu z tych młodych piłkarzy był to pierwszy wyjazd za granicę.

spot_img

Koleją na święta do stolicy Tatr

Wznowione zostały bezpośrednie połączenia kolejowe na Podhale. Kolejne zmodernizowane stacje i przystanki zwiększyły dostępność i ułatwiły komunikację w przejazdach dalekobieżnych oraz regionalnych. PKP Polskie Linie...

Tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka poszukiwanych osób

W ciągu kilku ostatnich dni tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, niektórzy z nich byli ścigani listami gończymi. W sumie w...