Quantcast
piątek, 14 czerwca 2024

Młodzi piłkarze z Ukrainy odwiedzili Zakopane

Młodzi piłkarze z ukraińskiego miasta Stryj przez kilka dni gościli w Zakopanem. Zawodnicy Stryjeńskiej Akademii Piłkarskiej rozegrali w „stolicy Tatr” dwa mecze ze swoimi rówieśnikami z KS Zakopane.

Ukraińscy zawodnicy przebywali w Zakopanem wraz z  dyrektorem akademii Vasylem Vorobyak i opiekunem Vołodymyrem Stasenko. Oba mecze z  KS Zakopane udało im się wygrać. Jeden rozegrano na boisku COS Plato, a drugi w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu w Zakopanem.

Podczas spotkania z burmistrzem Zakopanego Leszkiem Dorulą wyrazili swój zachwyt gościnnością, infrastrukturą sportową jaką dysponuje Zakopane oraz… śniegiem. Dla wielu z tych młodych piłkarzy był to pierwszy wyjazd za granicę.

spot_img

Widać koniec prac przy DK47 z Rdzawki do Nowego Targu

Prace na ostatnim etapie budowy nowej trasy zakopianki, prowadzącej z Rdzawki do Nowego Targu, są na ukończeniu. Ten 16,1 kilometrowy fragment dwupasmowej drogi głównej...

Wyszła ze szpitala w Zakopanem i zaginęła – trwają poszukiwania

Komenda Powiatowa Policji w Zakopanem poszukuje 53-letniej tarnowianki - Anny Kostrzewy. Kobieta 10 czerwca około godziny 20:00 opuściła Szpital Powiatowy w Zakopanem i nie...