Quantcast
piątek, 14 czerwca 2024

Bajkowy Dzień Dziecka na Gubałówce

Udane świętowanie Dnia Dziecka to takie, które pozwoli najmłodszym realizować swoje pasje i spełniać marzenia. Dlatego dobrym pomysłem może okazać się wycieczka na Gubałówkę. Ta uwielbiana góra na dwa dni zamieni się w Bajkową Krainę! Moc atrakcji na wzniesieniu czekać będzie na dzieci zarówno w piątek 31 maja w godzinach 10:00-15:00, jak w sobotę 1 czerwca od 11:00 do 17:00.  W tym czasie najmłodsi skorzystają z wielu interesujących niespodzianek, które z pewnością umilą czas i wywołają uśmiech na twarzach.


Na Gubałówce dzieci spotkają ulubionych bohaterów z bajek. Nie zabraknie pokazów iluzjonistów, zabaw z animatorami, a także malowania buziek na wzór ulubionych bajkowych postaci.

Kto z nas będąc dzieckiem nie marzył by zostać strażakiem? Na Gubałówce spełniamy to dziecięce pragnienie! Najmłodsi podczas sprawnościowych konkurencji, spróbują swoich sił w roli strażaka. To nie wszystko, ponieważ każde dziecko na własnej skórze przekona się, jak to jest być YouTuberem. Wystarczy, że zdecyduje się wykonać zadania, które wskaże koło fortuny.    

Dzieci będą mogły również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w strojach z bajki „Psi Patrol”. Dodatkowo w tych dniach każda z restauracji PKL na Gubałówce zamieni się w Bajkową Krainę, w której czekać będzie niepowtarzalna uczta, m.in dania zaserwowane w stylu samego Harrego Pottera.

W tym szczególnym czasie nie zabraknie całodziennych animacji, konkursów i dodatkowych zabaw, dostępna będzie również zjeżdżalnia grawitacyjna. Możemy być pewni, że na Gubałówce będzie kolorowo, za sprawą pomalowanych buziek dzieci oraz słodko, dzięki wacie cukrowej i serwowanym lodom, które w prezencie otrzymają posiadacze ulgowego biletu.

spot_img

Widać koniec prac przy DK47 z Rdzawki do Nowego Targu

Prace na ostatnim etapie budowy nowej trasy zakopianki, prowadzącej z Rdzawki do Nowego Targu, są na ukończeniu. Ten 16,1 kilometrowy fragment dwupasmowej drogi głównej...

Wyszła ze szpitala w Zakopanem i zaginęła – trwają poszukiwania

Komenda Powiatowa Policji w Zakopanem poszukuje 53-letniej tarnowianki - Anny Kostrzewy. Kobieta 10 czerwca około godziny 20:00 opuściła Szpital Powiatowy w Zakopanem i nie...