Quantcast
niedziela, 26 marca 2023
Strona głównaAktualności"Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”

„Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”

Dziś w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem zaplanowano pierwsze zajęcia w ramach projektu „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”.

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International ze środków Danmarks Indsamling oraz SCI. Umożliwia on wspólną naukę i zabawę dzieciom zarówno z Polski jak i Ukrainy. Uczy nawiązywania relacji, wspólnej nauki języków jak również zwyczajów kulturowych.

Na udział w zajęciach zaprasza Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem.

spot_img

Kolejne prace PKP PLK na trasie z Krakowa do Zakopanego

1 marca ruszyły kolejne prace, zwiększające możliwości i jakość komunikacji kolejowej na linii z Krakowa do Zakopanego. Przewidziano je do 21 czerwca br. Kontynuowane...

Strażnicy Graniczni m.in. z Zakopanego w Republice Macedonii Północnej

17 funkcjonariuszy Karpackiego Oddziału Straży Granicznej pierwszy raz w tym roku wyruszyło do wspólnej operacji z policją Republiki Macedonii Północnej. Polscy strażnicy graniczni będą...