Quantcast
piątek, 12 lipca 2024

„Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”

Dziś w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem zaplanowano pierwsze zajęcia w ramach projektu „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”.

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International ze środków Danmarks Indsamling oraz SCI. Umożliwia on wspólną naukę i zabawę dzieciom zarówno z Polski jak i Ukrainy. Uczy nawiązywania relacji, wspólnej nauki języków jak również zwyczajów kulturowych.

Na udział w zajęciach zaprasza Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem.

spot_img

Piknik Olimpijski w Kościelisku

Zapraszamy na rodzinny piknik na Stadionie Biathlonowym w Kirach, który odbędzie się w sobotę, 13 lipca 2024 roku. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny....

Trójka dzieci zgubiła się w Zakopanem – odnaleźli je policjanci

Poszukiwania trójki dzieci, które oddaliły się z podwórka swojego domu w Zakopanem i samodzielnie wybrały się na drugi koniec miasta, zakończyły się sukcesem. Małopolscy...