Quantcast
czwartek, 25 kwietnia 2024
Strona głównaAktualności"Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”

„Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”

Dziś w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem zaplanowano pierwsze zajęcia w ramach projektu „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”.

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International ze środków Danmarks Indsamling oraz SCI. Umożliwia on wspólną naukę i zabawę dzieciom zarówno z Polski jak i Ukrainy. Uczy nawiązywania relacji, wspólnej nauki języków jak również zwyczajów kulturowych.

Na udział w zajęciach zaprasza Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem.

spot_img

Koleją na święta do stolicy Tatr

Wznowione zostały bezpośrednie połączenia kolejowe na Podhale. Kolejne zmodernizowane stacje i przystanki zwiększyły dostępność i ułatwiły komunikację w przejazdach dalekobieżnych oraz regionalnych. PKP Polskie Linie...

Tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka poszukiwanych osób

W ciągu kilku ostatnich dni tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, niektórzy z nich byli ścigani listami gończymi. W sumie w...