Quantcast
piątek, 14 czerwca 2024

Pijani przyjechali do restauracji na quadach i awanturowali się o alkohol

W poniedziałek 16 stycznia w południe, komisariat policji w Bukowinie Tatrzańskiej został powiadomiony o dwóch mężczyznach, którzy wszczęli awanturę w jednej z restauracji w miejscowości Jurgów ponieważ obsługa odmówiła im sprzedania alkoholu. Jak się okazało, przyjechali do tej restauracji pijani na quadach.


Po awanturze, mężczyźni w wieku 33 oraz 31 lat wyszli z restauracji, wsiedli na ruady i odjechali. Policjanci po zapoznaniu się z wizerunkiem awanturników wszczęli poszukiwania i już chwilę później na jednej z ulic Jurgowa zostali przez funkcjonariuszy zatrzymani. Badanie alkomatem wykazało, że obaj mężczyźni pochodzący z gminy Bukowina Tatrzańska byli pijani – 33-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu, natomiast jego dwa lata młodszy kolega nie wiele mniej, bo 1.8 promila.

Dodatkowo okazało się, że obaj posiadają zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jakby przewinień było mało, to najprawdopodobniej oboje odpowiedzą również za kierowanie gróźb wobec obsługi restauracji.

Badanie alkomatem wykazało, że starszy z nich tj. 33-latek pochodzący z gm. Bukowina Tatrzańska kierował pojazdem mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Drugi kierujący tj. 31-latek również pochodzący z gm. Bukowina Tatrzańska kierował w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało 1.8 promila alkoholu. Podczas weryfikacji ich tożsamości okazało się, że obaj kierujący posiadają czynne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Kumulacja przewinień na tym się nie kończy. Nie wykluczone, że mężczyźni odpowiedzą również za kierowanie gróźb wobec obsługi restauracji.

spot_img

Widać koniec prac przy DK47 z Rdzawki do Nowego Targu

Prace na ostatnim etapie budowy nowej trasy zakopianki, prowadzącej z Rdzawki do Nowego Targu, są na ukończeniu. Ten 16,1 kilometrowy fragment dwupasmowej drogi głównej...

Wyszła ze szpitala w Zakopanem i zaginęła – trwają poszukiwania

Komenda Powiatowa Policji w Zakopanem poszukuje 53-letniej tarnowianki - Anny Kostrzewy. Kobieta 10 czerwca około godziny 20:00 opuściła Szpital Powiatowy w Zakopanem i nie...