Quantcast
środa, 10 lipca 2024

Przystanki Harenda i Harenda Szkoła zostały przywrócone

Burmistrz Zakopanego ogłasza, że w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców, w dniach od 1 do 31 lipca 2024 roku, przywrócona zostanie obsługa przystanków Harenda oraz Harenda Szkoła przez autobusy linii miejskiej numer 14. Trasa linii przebiegać będzie od Rejonu Dworca przez Aleje 3-go Maja Dolne.


Należy zwrócić uwagę, że przystanek Harenda Szkoła zostanie przeniesiony na parking przy wyciągu narciarskim, znajdującym się obok Szkoły Podstawowej na Harendzie.

Dodatkowo, w związku z trwającą rozbudową drogi krajowej nr 47 na odcinku między ulicą Wojdyły a ulicą Ustup, wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, możliwe są opóźnienia w kursowaniu wspomnianej linii nr 14. Mieszkańcy korzystający z tej linii powinni spodziewać się zmian w rozkładzie jazdy.

spot_img

Piknik Olimpijski w Kościelisku

Zapraszamy na rodzinny piknik na Stadionie Biathlonowym w Kirach, który odbędzie się w sobotę, 13 lipca 2024 roku. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny....

Trójka dzieci zgubiła się w Zakopanem – odnaleźli je policjanci

Poszukiwania trójki dzieci, które oddaliły się z podwórka swojego domu w Zakopanem i samodzielnie wybrały się na drugi koniec miasta, zakończyły się sukcesem. Małopolscy...