Quantcast
środa, 14 lutego 2024
Strona głównaAktualnościStrażnicy Graniczni z Zakopanego zatrzymali pijanego kierowcę

Strażnicy Graniczni z Zakopanego zatrzymali pijanego kierowcę

Zakopiańskich funkcjonariuszy Straży Granicznej którzy wracali po zakończonej służbie zainteresował pojazd typu bus, który poruszał się po drodze zygzakiem w miejscowości Szaflary. Po zatrzymaniu i rozpoczęciu kontroli, strażnicy wyczuli wyraźną woń alkoholu.

Na miejsce wezwano policję z Nowego Targu, którzy przeprowadzili badanie alkomatem, wynik jednoznacznie wskazywał, że 35-letni kierowca prowadził będąc pijanym. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Jak się dodatkowo okazało, kierujący nigdy nie posiadał prawa jazdy, ma również zakaz opuszczania kraju, a także policyjny dozór w związku z usiłowaniem gwałtu.

spot_img

Koleją na święta do stolicy Tatr

Wznowione zostały bezpośrednie połączenia kolejowe na Podhale. Kolejne zmodernizowane stacje i przystanki zwiększyły dostępność i ułatwiły komunikację w przejazdach dalekobieżnych oraz regionalnych. PKP Polskie Linie...

Tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka poszukiwanych osób

W ciągu kilku ostatnich dni tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, niektórzy z nich byli ścigani listami gończymi. W sumie w...