Quantcast
piątek, 14 czerwca 2024

Tatrzański policjant finalistą II TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO

W sobotę, 18 maja, w hali Klubu Sportowego „Bronowianka” miała miejsce druga edycja Turnieju Tenisa Stołowego „o Puchar Prezesa Inpost oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie”. W turnieju brali udział funkcjonariusze z Małopolski, a wielogodzinna rywalizacja zakończyła się ceremonią wręczenia nagród i pucharów dla zwycięzców.


Turniej zorganizowany przez Grupę InPost i IPA Region Nowy Sącz, był pod patronatem Rafała Brzoski, Prezesa Grupy InPost, oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie, insp. Piotra Morajko.

Po kilku godzinach zmagań, ogłoszono zwycięzców w trzech kategoriach. W konkurencjach indywidualnych i grupowych mężczyzn, trzy pierwsze miejsca zajęli policjanci, podczas gdy w rywalizacji kobiet dwa czołowe miejsca przypadły przedstawicielkom InPost. Sukcesy uczestników pogratulował Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie, młodszy inspektor Paweł Krauz. Na zakończenie uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale, puchary oraz nagrody. Wśród finalistów znalazł się także policjant z Tatrzańskiego Komisariatu Policji w Bukowinie Tatrzańskiej. Gratulacje dla naszego kolegi.

spot_img

Widać koniec prac przy DK47 z Rdzawki do Nowego Targu

Prace na ostatnim etapie budowy nowej trasy zakopianki, prowadzącej z Rdzawki do Nowego Targu, są na ukończeniu. Ten 16,1 kilometrowy fragment dwupasmowej drogi głównej...

Wyszła ze szpitala w Zakopanem i zaginęła – trwają poszukiwania

Komenda Powiatowa Policji w Zakopanem poszukuje 53-letniej tarnowianki - Anny Kostrzewy. Kobieta 10 czerwca około godziny 20:00 opuściła Szpital Powiatowy w Zakopanem i nie...