Quantcast
piątek, 14 czerwca 2024

Wernisaż wystawy BEZ POŚPIECHU

W najbliższy wtorek, 21 maja o godzinie 18.00, Teatr Witkacego zaprasza do Galerii Teatru (Scena Witkacego) na otwarcie wystawy „BEZ POŚPIECHU” prezentującej twórczość pedagogów Liceum im. Antoniego Kenara w Zakopanem: Anny Schumacher, Pauliny Siedlarz, Artura Kapturskiego oraz Marcina Tasa.


Wystawa „BEZ POŚPIECHU” to ekspozycja dzieł czterech nauczycieli, którzy prowadzą pracownie rysunku i malarstwa w Liceum im. Antoniego Kenara w Zakopanem. Jest to miejsce, gdzie się poznaliśmy i gdzie narodziła się między nami unikalna więź oraz artystyczna energia. Mimo że wszyscy jesteśmy absolwentami Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dopiero teraz, w maju 2024, postanowiliśmy wspólnie celebrować naszą pracę, inspirujące dyskusje, nie tylko o sztuce, wspólne poczucie humoru i sposób widzenia świata.

Dlatego właśnie powstała ta wystawa i dlatego zatytułowana jest „BEZ POŚPIECHU”. Pomimo naszego zaangażowania w pracę i malarstwo, w gościnnych progach Teatru im. St. I. Witkiewicza znaleźliśmy idealne miejsce i czas, aby podzielić się naszą sztuką. Tu, teraz, nasze malarstwo i rysunek są prezentowane bez pośpiechu, z prawdziwą radością. Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę!

spot_img

Widać koniec prac przy DK47 z Rdzawki do Nowego Targu

Prace na ostatnim etapie budowy nowej trasy zakopianki, prowadzącej z Rdzawki do Nowego Targu, są na ukończeniu. Ten 16,1 kilometrowy fragment dwupasmowej drogi głównej...

Wyszła ze szpitala w Zakopanem i zaginęła – trwają poszukiwania

Komenda Powiatowa Policji w Zakopanem poszukuje 53-letniej tarnowianki - Anny Kostrzewy. Kobieta 10 czerwca około godziny 20:00 opuściła Szpital Powiatowy w Zakopanem i nie...