Quantcast
piątek, 12 lipca 2024

​Trwają zapisy do XII Biegu Podhalańskiego 2023

Jak informują organizatorzy, już 300 osób zgłosiło się do 12. Edycji Biegu Podhalańskiego, który odbędzie się w sobotę 11 lutego. Trasa biegu została wyznaczona wokół rezerwatu przyrody Bór NA Czerwonem. Zarówno start jak i meta zawodów będą zlokalizowane na lotnisku w Nowym Targu. Uczestnicy tego wydarzenia będą mieli do pokonania trasę 6, 15 lub 30 kilometrową.


Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy, odlewany medal oraz upominek z logo biegu. Najlepsi zawodnicy otrzymają puchary oraz nagrody rzeczowe (do 6 miejsca open na każdym dystansie). zwycięzcy kategorii OPEN wśród kobiet i mężczyzn na dystansie 30 km otrzymają puchar Prezesa Alior Banku oraz nagrodę finansową – 5 000 zł. Nie zabraknie również nagród pieniężnych w kategorii OPEN na dystansie 15km, które ufunduje burmistrz Miasta Nowy Targ.

Jak informują organizatorzy: Do 8 lutego 2023 r. zgłoszenia należy składać on-line poprzez internetowy formularz zapisów dostępny na stronie www biegu. W dniu 10 lutego 2023 r. zgłoszenia prosimy składać osobiście w biurze zawodów na lotnisku w Nowym Targu od godz. 12:00 do 18:00, oraz w dniu 11 lutego od godz. 8:00 do 10:30. Zawodnicy niepełnoletni nie mogą brać udziału w biegu na dystansie 30km.

spot_img

Piknik Olimpijski w Kościelisku

Zapraszamy na rodzinny piknik na Stadionie Biathlonowym w Kirach, który odbędzie się w sobotę, 13 lipca 2024 roku. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny....

Trójka dzieci zgubiła się w Zakopanem – odnaleźli je policjanci

Poszukiwania trójki dzieci, które oddaliły się z podwórka swojego domu w Zakopanem i samodzielnie wybrały się na drugi koniec miasta, zakończyły się sukcesem. Małopolscy...