Quantcast
czwartek, 21 września 2023
Strona głównaAktualnościTwoje 1,5% dla Fundacji TOPR

Twoje 1,5% dla Fundacji TOPR

Góry to wyjątkowe miejsce. Tatry przyciągają turystów przez cały rok, zarówno latem jak i zimą – są piękne. Jedni podziwiają je z daleka, inni wyruszają na górskie szczyty, żeby być jeszcze bliżej tego majestatycznego miejsca wśród natury. Góry potrafią nas odmienić, wyciszyć, sprawić, że zapomniemy o codzienności i odpoczniemy.


Góry  potrafią jednak być także niebezpieczne. Czasem z naszej winy gdy nieodpowiednio przygotujemy się do wyjścia w nie, a czasem bo tak chciał los, bo zdarzył się wypadek, jednak jeśli tam wysoko będzie nam potrzebna pomoc, liczyć możemy tylko na ratowników TOPR, nikt inny nam nie pomoże. Dlatego Ci ludzie powinni być dobrze wyszkoleni i dysponować najlepszym sprzętem.. Zachęcamy do przekazania swojego 1% dla Fundacji TOPR,  bo nigdy nie wiadomo kiedy będą ratować nasze zdrowie czy życie. Poniżej zamieszczamy kilka słów od Zarządu TOPR.

Każdego roku Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe udziela pomocy ponad 1100 osobom. Prowadzą ponad 300 akcji w trudnym terenie oraz w trudnych warunkach pogodowych wykorzystując specjalistyczny sprzęt oraz śmigłowiec. Dzięki środkom, które zgromadzi TOPR w ramach kampanii „1,5% dla Fundacji TOPR” mogą kupić sprzęt medyczny i ratowniczy, który jest niezbędny do niesienia pomocy w górach.

Przekaż TOPR swoje 1,5% KRS 0000030706

Pamiętaj, że każda, nawet najmniejsza kwota, służy działalności statutowej Fundacji i poprawie bezpieczeństwa w Tatrach.

FUNDACJA RATOWNICTWA TATRZAŃSKIEGO TOPR

Dowiedz się więcej: https://fundacja.topr.pl/

spot_img

Kolejne prace PKP PLK na trasie z Krakowa do Zakopanego

1 marca ruszyły kolejne prace, zwiększające możliwości i jakość komunikacji kolejowej na linii z Krakowa do Zakopanego. Przewidziano je do 21 czerwca br. Kontynuowane...

Strażnicy Graniczni m.in. z Zakopanego w Republice Macedonii Północnej

17 funkcjonariuszy Karpackiego Oddziału Straży Granicznej pierwszy raz w tym roku wyruszyło do wspólnej operacji z policją Republiki Macedonii Północnej. Polscy strażnicy graniczni będą...