Quantcast
piątek, 14 czerwca 2024

W sobotę odbędzie się finał 9. edycji Pucharu Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim

Na stacji narciarskiej na Polanie Szymoszkowej odbędzie się w najbliższą sobotę 18 lutego finał tegorocznej, dziewiątej już edycji Pucharu Zakopanego Amatorów w Narciarstwie Alpejskim. Planowany start dzieci – ligi szkolnej to godzina 8:00, natomiast dorośli rozpoczną zmagania około godziny 10:30.


Podczas tegorocznego finału Pucharu Zakopanego na stoku pojawią się również wolontariuszki, które będą zbierać środki dla 6 miesięcznej Nadii, która choruje na SMA i bardzo potrzebuje terapii genowej. Do zebrania jest spora kwota bo 9 mln zł. Aby pomóc, nie trzeba być na stoku, możecie wesprzeć zbiórkę dla  Nadii wpłacając pieniądze poprzez stronę sie pomaga.pl – kliknij tutaj.

Organizatorem Pucharu Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim są Miasto Zakopane, Zakopiańskie Centrum Kultury. Imprezę współorganizują: Ośrodek Narciarsko-Rekreacyjny Harenda, PKL Kasprowy Wierch, Stacja Narciarska Polana Szymoszkowa oraz MOSiR Zakopane.

Szczegóły sobotniego wydarzenia znajdziecie tutaj.

spot_img

Widać koniec prac przy DK47 z Rdzawki do Nowego Targu

Prace na ostatnim etapie budowy nowej trasy zakopianki, prowadzącej z Rdzawki do Nowego Targu, są na ukończeniu. Ten 16,1 kilometrowy fragment dwupasmowej drogi głównej...

Wyszła ze szpitala w Zakopanem i zaginęła – trwają poszukiwania

Komenda Powiatowa Policji w Zakopanem poszukuje 53-letniej tarnowianki - Anny Kostrzewy. Kobieta 10 czerwca około godziny 20:00 opuściła Szpital Powiatowy w Zakopanem i nie...