Quantcast
wtorek, 26 września 2023
Strona głównaAktualnościW sobotę odbędzie się finał 9. edycji Pucharu Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim

W sobotę odbędzie się finał 9. edycji Pucharu Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim

Na stacji narciarskiej na Polanie Szymoszkowej odbędzie się w najbliższą sobotę 18 lutego finał tegorocznej, dziewiątej już edycji Pucharu Zakopanego Amatorów w Narciarstwie Alpejskim. Planowany start dzieci – ligi szkolnej to godzina 8:00, natomiast dorośli rozpoczną zmagania około godziny 10:30.


Podczas tegorocznego finału Pucharu Zakopanego na stoku pojawią się również wolontariuszki, które będą zbierać środki dla 6 miesięcznej Nadii, która choruje na SMA i bardzo potrzebuje terapii genowej. Do zebrania jest spora kwota bo 9 mln zł. Aby pomóc, nie trzeba być na stoku, możecie wesprzeć zbiórkę dla  Nadii wpłacając pieniądze poprzez stronę sie pomaga.pl – kliknij tutaj.

Organizatorem Pucharu Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim są Miasto Zakopane, Zakopiańskie Centrum Kultury. Imprezę współorganizują: Ośrodek Narciarsko-Rekreacyjny Harenda, PKL Kasprowy Wierch, Stacja Narciarska Polana Szymoszkowa oraz MOSiR Zakopane.

Szczegóły sobotniego wydarzenia znajdziecie tutaj.

spot_img

Kolejne prace PKP PLK na trasie z Krakowa do Zakopanego

1 marca ruszyły kolejne prace, zwiększające możliwości i jakość komunikacji kolejowej na linii z Krakowa do Zakopanego. Przewidziano je do 21 czerwca br. Kontynuowane...

Strażnicy Graniczni m.in. z Zakopanego w Republice Macedonii Północnej

17 funkcjonariuszy Karpackiego Oddziału Straży Granicznej pierwszy raz w tym roku wyruszyło do wspólnej operacji z policją Republiki Macedonii Północnej. Polscy strażnicy graniczni będą...