Quantcast
środa, 14 lutego 2024
Strona głównaAktualnościW sobotę odbędzie się finał 9. edycji Pucharu Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim

W sobotę odbędzie się finał 9. edycji Pucharu Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim

Na stacji narciarskiej na Polanie Szymoszkowej odbędzie się w najbliższą sobotę 18 lutego finał tegorocznej, dziewiątej już edycji Pucharu Zakopanego Amatorów w Narciarstwie Alpejskim. Planowany start dzieci – ligi szkolnej to godzina 8:00, natomiast dorośli rozpoczną zmagania około godziny 10:30.


Podczas tegorocznego finału Pucharu Zakopanego na stoku pojawią się również wolontariuszki, które będą zbierać środki dla 6 miesięcznej Nadii, która choruje na SMA i bardzo potrzebuje terapii genowej. Do zebrania jest spora kwota bo 9 mln zł. Aby pomóc, nie trzeba być na stoku, możecie wesprzeć zbiórkę dla  Nadii wpłacając pieniądze poprzez stronę sie pomaga.pl – kliknij tutaj.

Organizatorem Pucharu Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim są Miasto Zakopane, Zakopiańskie Centrum Kultury. Imprezę współorganizują: Ośrodek Narciarsko-Rekreacyjny Harenda, PKL Kasprowy Wierch, Stacja Narciarska Polana Szymoszkowa oraz MOSiR Zakopane.

Szczegóły sobotniego wydarzenia znajdziecie tutaj.

spot_img

Koleją na święta do stolicy Tatr

Wznowione zostały bezpośrednie połączenia kolejowe na Podhale. Kolejne zmodernizowane stacje i przystanki zwiększyły dostępność i ułatwiły komunikację w przejazdach dalekobieżnych oraz regionalnych. PKP Polskie Linie...

Tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka poszukiwanych osób

W ciągu kilku ostatnich dni tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, niektórzy z nich byli ścigani listami gończymi. W sumie w...