Quantcast
piątek, 14 czerwca 2024

Wystawa „Władysław Werner. Fotograf Tatr i Zakopanego” po Polsku i Ukraińsku

Muzeum Tatrzańskie zaprasza na polsko-ukraińskie oprowadzanie po wystawie czasowej pt. Władysław Werner. Fotograf Tatr i Zakopanego z kuratorami wystaw, tłumaczy Olha Lozynska.


W czterdziestolecie śmierci i setną rocznicę urodzin Władysława Wernera Muzeum Tatrzańskie prezentuje fragment jego działalności fotograficznej. Przez trzy dekady Werner był wiernym i wnikliwym obserwatorem i kronikarzem życia Zakopanego, Tatr i Podtatrza.

Termin:
godzinna 16:30

23.02.2023 (czwartek) po wystawie oprowadzi Państwa Rafał Jabłoński-Zelek
27.02.2023 (poniedziałek) oprowadzanie ze Zbigniewem Ładyginem

Miejsce:
Gmach główny Muzeum Tatrzańskiego, ul. Krupówki 10
Wstęp wolny

Владислав Вернер. Фотограф Татр і Закопаного” – екскурсія Запрошуємо Вас на екскурсію тимчасовою виставкою „Владислав Вернер. Фотограф Татр і Закопаного” з кураторами виставки та перекладачем Ольгою Лозинською. Екскурсія буде відбуватися українською мовою.

Вхід вільний!
Коли?

23 лютого 2023 (четвер), 16:30 з Рафалом Яблонським-Зелеком
27 лютого 2023 (понеділок), 16:30 зі Збігнєвом Ладигіним

Де?
Головний корпус Татранського музею (вул. Крупувки, 10)

spot_img

Widać koniec prac przy DK47 z Rdzawki do Nowego Targu

Prace na ostatnim etapie budowy nowej trasy zakopianki, prowadzącej z Rdzawki do Nowego Targu, są na ukończeniu. Ten 16,1 kilometrowy fragment dwupasmowej drogi głównej...

Wyszła ze szpitala w Zakopanem i zaginęła – trwają poszukiwania

Komenda Powiatowa Policji w Zakopanem poszukuje 53-letniej tarnowianki - Anny Kostrzewy. Kobieta 10 czerwca około godziny 20:00 opuściła Szpital Powiatowy w Zakopanem i nie...