Quantcast
czwartek, 25 kwietnia 2024
Strona głównaAktualnościWernisaż wystawy "Tatry na akwarelach Michała Suffczyńskiego"

Wernisaż wystawy „Tatry na akwarelach Michała Suffczyńskiego”

Już 10 września 2022 roku o godz. 17:00 w Centrum Kultury Rodzimej w Willi Czerwony Dwór przy ul.Kasprusie 27 w Zakopanem odbędzie się Wernisaż wystawy „Tatry na akwarelach Michała Suffczyńskiego”.

Na wspomniane wydarzenie zaprasza Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula, Centrum Kultury Rodzimej w Willi Czerwony Dwór oraz Zakopiańskie Centrum Kultury.

Michał Suffczyński jest absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej oraz University of Detroit Mercy gdzie studiował również Archotekturę. Jest jednym z założycieli Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich. Adiunkt w Pracowni Rysunku, Malarstwa i Rzeźby Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Jego prace możemy oglądać w galeriach sztuki w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Toruniu, Gdańsku, Krakowie oraz właśnie w Zakopanem – w pracowni Jana Karpiela Bułecki.

Wystawa możecie Państwo obejrzeć do 15 października 2022r.

spot_img

Koleją na święta do stolicy Tatr

Wznowione zostały bezpośrednie połączenia kolejowe na Podhale. Kolejne zmodernizowane stacje i przystanki zwiększyły dostępność i ułatwiły komunikację w przejazdach dalekobieżnych oraz regionalnych. PKP Polskie Linie...

Tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka poszukiwanych osób

W ciągu kilku ostatnich dni tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, niektórzy z nich byli ścigani listami gończymi. W sumie w...