Quantcast
czwartek, 21 września 2023
Strona głównaAktualnościWernisaż wystawy "Tatry na akwarelach Michała Suffczyńskiego"

Wernisaż wystawy „Tatry na akwarelach Michała Suffczyńskiego”

Już 10 września 2022 roku o godz. 17:00 w Centrum Kultury Rodzimej w Willi Czerwony Dwór przy ul.Kasprusie 27 w Zakopanem odbędzie się Wernisaż wystawy „Tatry na akwarelach Michała Suffczyńskiego”.

Na wspomniane wydarzenie zaprasza Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula, Centrum Kultury Rodzimej w Willi Czerwony Dwór oraz Zakopiańskie Centrum Kultury.

Michał Suffczyński jest absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej oraz University of Detroit Mercy gdzie studiował również Archotekturę. Jest jednym z założycieli Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich. Adiunkt w Pracowni Rysunku, Malarstwa i Rzeźby Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Jego prace możemy oglądać w galeriach sztuki w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Toruniu, Gdańsku, Krakowie oraz właśnie w Zakopanem – w pracowni Jana Karpiela Bułecki.

Wystawa możecie Państwo obejrzeć do 15 października 2022r.

spot_img

Kolejne prace PKP PLK na trasie z Krakowa do Zakopanego

1 marca ruszyły kolejne prace, zwiększające możliwości i jakość komunikacji kolejowej na linii z Krakowa do Zakopanego. Przewidziano je do 21 czerwca br. Kontynuowane...

Strażnicy Graniczni m.in. z Zakopanego w Republice Macedonii Północnej

17 funkcjonariuszy Karpackiego Oddziału Straży Granicznej pierwszy raz w tym roku wyruszyło do wspólnej operacji z policją Republiki Macedonii Północnej. Polscy strażnicy graniczni będą...