Quantcast
środa, 14 lutego 2024
Strona głównaAktualnościZaginęła 16-letnia Julia Laskowska – trwają poszukiwania

Zaginęła 16-letnia Julia Laskowska – trwają poszukiwania

Zaginiona w dniu 13 lutego 2023 roku o godz. 11:00 wyszła z miejsca zamieszkania w Murzasichlu (gmina Poronin) prawdopodobnie udając się do Zakopanego w celu spotkania z bliżej nieustalonymi znajomymi. Do chwili obecnej nie powróciła do domu, nie nawiązała kontaktu z rodziną. Telefon jakim się posługuje – jest wyłączony.


Rysopis:  zaginiona ma 149 cm wzrostu jest szczupłej budowy ciała, włosy proste do ramion koloru blond, oczy koloru niebieskiego, cera jasna, nos mały normalny, uszy normalne, brak znaków szczególnych.

Ubiór: ubrana w czarną bluzę z kapturem koloru czarnego nieznanej marki, kurtkę pikowaną koloru khaki nieznanej marki z kołnierzem z futra w kolorze białym, spodnie typu jeans koloru czarnego, półbuty materiałowe koloru czarnego.

Osoby, które znają Julię, widziały ją lub znają aktualne jej miejsce pobytu proszone są o kontakt z tatrzańską policją, adres: Komenda Powiatowa Policji w Zakopane ul. Jagiellońska 32, telefon +48478347400, lub numer alarmowy 112.

Komunikat KPP Zakopane

spot_img

Koleją na święta do stolicy Tatr

Wznowione zostały bezpośrednie połączenia kolejowe na Podhale. Kolejne zmodernizowane stacje i przystanki zwiększyły dostępność i ułatwiły komunikację w przejazdach dalekobieżnych oraz regionalnych. PKP Polskie Linie...

Tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka poszukiwanych osób

W ciągu kilku ostatnich dni tatrzańscy policjanci zatrzymali kilka osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, niektórzy z nich byli ścigani listami gończymi. W sumie w...